Історія кожної компанії унікальна, особливо якщо на сьогоднішній день вона займає лідируючі позиції в тій чи іншій сфері. Виробник деревного вугілля Grilly, який спеціалізується на продажу деревного вугілля, брикетів з радістю готовий поділитися своєю цікавою історією заснування та розвитку свого бізнесу.

 

Завод з виробництва вугілля: З чого все починалося?

Завод з виробництва вугілля, а саме Перечинський лісохімічний комбінат бере свій початок ще в далеких 90-х і за короткий термін його продукцію виробництва високо оцінили європейські споживачі, яких залучили високі стандарти виробництва, нові технології і готовність постійно розвиватися і вдосконалюватися.  Історія розвитку виробництва включає такі етапи:

початок історії виробництва деревного вугілля

Комбінат був заснований в 1914 р. і спочатку відносився до австро-угорської компанії Bantlin, яка з букової деревини виробляла вугілля, оцтову кислоту та інші продукти.

історія виробництва

У період з 1920 по 1930 рр. завод було кілька разів реконструйовано, внаслідок чого все обладнання було переведено на електрозабезпечення.

групоае фот о після фіновлення виробництва Грилі

Після Другої світової війни комбінат швидко відновився завдяки установці нового обладнання, а також реорганізації виробництва.

Починаючи з 1962 р. розпочали свою роботу спеціальні реторти для вугілля.

персонал виробництва Грилі

1970 ​​- 1980 гг. ознаменувалися запуском нової реторти та парової котельні, а також переведенням всього обладнання на газопостачання.

1990-ті роки були одними з найскладніших в історії комбінату, що призвело до економічної кризи і простою виробництва.

весь персонал виробницта Гриллі

У 1998 р. відбувся процес приватизації заводу холдингом Поліпром, після чого розвиток комбінату здійснювався неймовірно швидкими темпами.

оновлене виробництво Грилі

2008 р. ознаменувався важливою подією - завод був сертифікований згідно з ISO 9001: 2000.сертифіковане виробництво Гриллі

Деревне вугілля ТМ Grilly з'явився в 2015 році і включав лише кілька людей, які мали загальну ідею і прагнення до її втілення. Далі компанія почала розвиватися стрімкими темпами, збільшувати штат працівників і нарощувати потужності виробництва. На сьогоднішній день це велика компанія зі світовим ім'ям, професійними співробітниками, власним сайтом grilly.ua, а найголовніше якісною продукцією!

Починаючи з 2019 року компанія Гріллі вийшла на іноземний ринок і на сьогоднішній день постачає свою продукцію до Чехії, Словаччини та Німеччини, де її високо оцінили знавці барбекю та грилю за високу якість та екологічність. Тут представлені наші сертифікати. 

сертифікат якості грилі Сертифікоана продукція Грилі

сертифікат якості грилісертифікат виробництва грилі

 

Виробник деревного вугілля Grilly: Чому слід вибрати саме його?

Grilly - це виробник деревного вугілля з багаторічним досвідом роботи, відмінним знанням своєї справи, і навіть не секрет, що багато виробників брикетів рівняються на дану компанія. Купити деревні брикети або купити вугілля означає придбати ідеальний товар з такими перевагами:

Вугілля виробництво якого відповідає міжнародним і високим технологічним стандартам має показники екологічно чистої деревно-вугільної продукції.

Деревне вугілля магазин який має на своєму сайті в великому асортименті є не шкідливим і безпечним, як для здоров'я людини, так і для навколишнього середовища.

Деревне вугілля купити Україна інтернет магазин Grilly який пропонує має актуальні та вигідні ціни, які порадують кожного покупця, як оптового, так і роздрібного.