На сьогоднішній день неймовірно зручно і просто здійснювати покупки через інтернет, адже практично кожен магазин має свій власний сайт, де можна легко купити різноманітні товари. Кращий магазин Grilly не є винятком, так як на простій і зрозумілій сайті grilly.ua можна познайомитися з наявним асортиментом, прочитати опис товарів, подивитися актуальні ціни та звичайно ж купити деревне брикет або купити вугілля з доставкою і різними варіантами оплати. Ласкаво просимо в наш магазин і приємних покупок!

 

Купити вугілля від Grilly: Які варіанти оплати пропонує магазин?

Вугілля для мангала - це необхідний товар, який завжди допоможе швидко приготувати їжу на природі, тому даний товар повинен бути в кожному домі. Купити вугілля не складе труднощів навіть в самі найкоротші терміни, якщо знати найнадійніший магазин товарів для пікніка і приготування їжі на свіжому повітрі. Саме таким є магазин Grilly, який пропонує купити деревне вугілля з такими варіантами оплати:

  1. Готівкою при отриманні товару на відділеннях Нової пошти, Justin або при доставці кур'єром.
  2. Вугілля деревне або брикети вугільні можна оплатити безготівковим розрахунком у відділенні банку за реквізитами або за допомогою онлайн-банкінгу.

умови оплати та доставки

Вугілля купити доставка: Які існують варіанти доставки?

Купити паливні брикети з доставкою неймовірно просто і швидко, так як Grilly пропонує вугілля купити доставка здійснюється такими транспортними компаніями, як Нова пошта та Justin. Отримати деревновугільні брикети ціна за доставку компанією Justin знижена на 20% можна протягом 3-х днів після оформлення замовлення. Деревне вугілля купити Україна інтернет магазин пропонує на будь-яке зручне для вас поштове відділення.