Підтверджуючи замовлення або реєструючись на сайті Grilly.ua (далі - сайт) Ви погоджуєтесь з нижченаведеними умовами, а також з умовами оплати, доставки.

Використання персональних даних

Інтернет-магазин Grilly.ua зобов'язується зберігати та використовувати персональні дані користувачів (ПІБ, телефон і т.д.) відповідно до чинного законодавства. Компанія не надає дані користувачів третім особам, крім обов'язкових випадків, передбачених чинним законодавством України. Реєструючись на сайті, Користувач, тим самим дає свою згоду на використання своїх персональних даних в маркетингових цілях. Залишаючи свій e-mail при оформленні замовлення (без реєстрації) Ви погоджуєтеся на отримання e-mail розсилок, від розсилок можна відписатися в будь-який час. Відмінити “в один клік” можна з подібного e-mail повідомлення.

Реєстрація та коментарі

Реєструючись на сайті Ви підтверджуєте, що Вам виповнилося 18 років. При реєстрації або оформленні замовлення користувач зобов'язується вказувати про себе достовірну і точну інформацію. При реєстрації користувач вказує бажаний логін і пароль, користувач несе самостійну відповідальність за збереження цих даних; при їх втраті користувач повинен повідомити адміністрацію Сайту про факт втрати облікових даних. Користувач несе повну відповідальність за всі дії, вчинені під своїм логіном. Також при реєстрації користувач підтверджує, що має першочерговий доступ до вказаної адреси електронної пошти та номеру телефону.

При залишенні відгуків (коментарів) на сайті і при зверненні на підтримку, користувач несе повну відповідальність за свої дії. Користувач зобов'язується дотримуватися норм пристойності і законодавства при постінгу будь-якої інформації на Сайті. Адміністрація ресурсу має право на модерування і редагування інформації, залишеної користувачем.

Матеріали

Весь контент (зображення, тексти, статті), розміщений на сайті grilly.ua належить ТМ "GRILLY". Контент сайту захищений законом про авторське право. Використання контенту сайту в комерційних цілях заборонено! При цитуванні сайту в інших цілях пряме (без редиректів) гіпертекстове посилання на сторінку з цитованими матеріалами - обов'язкова. Гіперпосилання має бути розміщена в незалежності від повного або часткового використання контенту.

Відомості про продукцію, представлені на сайті, можуть частково відрізнятися від фактичних, інформація надається "як є".

Потенційна небезпека

Така продукція, як засоби для розпалювання це легкозаймиста, а барбекю і грілінг є пожежонебезпечними заняттями. Купуючи товари на цьому сайті Ви підтверджуєте, що розумієте це. Завжди дотримуйтесь заходів пожежної безпеки!